DoXBASE web tabanlı doküman yönetimi ile tüm dokümanlarınıza dilediğiniz an ulaşın. Yapılacak entegrasyonlar ile Sanal Ofis ve Kağıtsız Ortam çözümlerinin rahatlığını keşfedin.

DoXBASE ile dokümanlarınızı sınıflandırabilir, bunlara dilediğiniz kişiler için erişim hakkı verebilir, şifreleyebilir, arama motoru ile ulaşabilirsiniz.

DoXBASE ile fiyat listenizden ISO dokümantasyonuna, tekliflerinizden günlük yazışmalarınız ve maillerinize kadar tüm doküman akışında bilginin güncel ve erişilebilir kalabilmesini sağlarsınız.

Alarmlarla kullanıcılarınızı uyarabilir daima güncel bilgi ve dokümanların kullanılmasını sağlayabilirsiniz.

DoXBASE diğer BilPark ürünleri olan SeMaBASE ve BMBASE ile tamamen entegre çalışabilen bir doküman yönetim sistemidir.

Tanımlanabilir İş Akışı (Workflow) otomasyonu ile dokümanlar ve evraklar istenilen adımlardan geçirilebilmekte ve tanımlanan işlemler kağıtsız ortamda sonuçlandırılabilmektedir.

DoXBASE Entegrasyon Olanakları


  • Mail Server: Tümleşik mesajlaşma yazılımları (Microsoft Exchange, IBM Lotus,...) ile entegre olabilmesi ile de DoXBASE, organizasyonunuz içerisinde tüm firma ve kişisel bilgilerinizi (dokümanlar, eposta adresleri, yapılacaklar listesi, hatırlatmalar, kişisel ajanda) yönetmenizi sağlayacaktır.
  • Fax Server: Kurulacak bir Fax Server ile yapılacak entegrasyon ile mail atar gibi fax atılabilemekte ve alınabilmektedir.
  • Scanner / Multi Function Printer Kurulacak bir Scanner / Multi Function Printer ile yapılacak bir entegrasyon ile taranan dokümanlar DoXBASE içinde uygun yerlere uygun etiketler ile aktarılabilmektedir.
  • Soft / Donanımsal IP PBX Kurulacak bir IP PBX ile yapılacak entegrasyon ile kullanıcılar DoXBASE içinden herhangi bir softphone yüklemeden diğer kullanıcılar ile internet üzerinden konuşabileceklerdir.

DoXBASE Modülleri


Doküman Paylaşımı

DoXBASE dosya ve sanal dizin mantığı ile çalışır. Sanal dizinler yönetim yetkisi olan kullanıcılar tarafından yönetilir. Tüm dizilerin hak ve yetki yapısı ayrı ayrı tanımlanabilmektedir. Dizinlere iş akışı (Workflow) tanımlanıp eklenen veya güncellenen bir dosyanın onaylardan geçmesi sağlanabilmektedir.

Dizinlere tanımlanan haklar dışında açıklama, boyutlandırma, şifreleme ve de kilitleme gibi özellikler yanında dosyalara da açıklama, anahtar kelimeler, kilitleme, geçerlilik süresi ve de revizyon bilgileri gibi özellikler girilebilmektedir.

Bunun yanında yukarıda sayılan özelliklerle arama motorundan yaralanarak dokümanlar tüm dizinler içinde aranabilmektedir.

Şifreli dizinlere eklenen edilen dokümanlar şifrelenerek saklanmaktadır. DoXBASE dışından şifreli dokümanlara ulaşılsa bile bilgiye erişilmesi engellenmektedir.

Kullanıcı Yönetimi

Kullanıcılarınızın hangi ekranlara erişebileceğini, neleri görüp göremeyeceklerini, hangi işlemleri yapabileceklerini yönetin.

Kurumsal Bilgi Sistemi

DoXBASE kullanıcısı olsun veya olmasın tüm personelinizi tanımlayın. Özlük bilgileri, iletişim bilgileri tek bir noktada toplansın. Bu ekranları insan kaynakları departmanınız takip için kullanabileceği gibi bilgilerin bir kısmını şirket içi portalınızda yayınlayarak personelinizin birbirine ulaşmasını ve bilgi sahibi olmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Alarm Yönetimi

DoXBASE önemli anlarda size sistem içerisinden ve ayrıca e-posta olarak mesaj gönderir. Bu alarmlar önemli bir doküman onayınıza düştüğünde, belli dokümanlar güncellendiğinde veya silinmemesi gereken bir dokümanın silinmeye çalışılması gibi anlarda konu ile ilgili kullanıcılara gönderilir.